Başkan Hürriyet, Gedikli’de coşkuyla karşılandı

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Gedikli Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, CHP İzmit İlçe Yöneticisi Şenol Çırpan, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Çetin Sarıca, Meclis Üyesi Adayları Ayten Hava Hamarat, Muhammet Ertürk, Barbaros Akkuş ve Turgut Kocacık, CHP Gençlik Kolları MYK Üyesi Caner Arduç, Gedikli Mahalle Muhtarı Ercüment Esen’in yer aldığı buluşmaya Zeytinburnu Mahallesi’nden de vatandaşlar gelerek Lider Hürriyet’e sevgilerini gösterdi.

Vatandaşlar, İzmit’in Ablası Fatma Kaplan Hürriyet’i büyük bir sevgi ile bağrına baştı. Meşaleler eşliğinde karşılanan Lider Hürriyet, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla kentin dört bir yanına hizmet götürmeye devam ediyoruz. Kentte 20 yıldır çözülmeyen birçok sorunu çözdük, çözmeye de devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti vermeye devam edeceğiz. Misyona geldiğimizden bu yana israf musluklarını kısıyoruz. Meclis çoğunluğumuz olmamasından dolayı her ne kadar engellemelere maruz kalsak da halkın parasını tekrar halka harcamak için kararlı davrandık. Vazifeye gelir gelmez düğün salonlarını 1 lira yaptık. Araç kiralamalarındaki büyük israfın önüne geçmek ismin satın almak için 5 yıl gayret verdik. Sonunda tüm araçlarımızı satın aldık ve artık onlar sizin araçlarınız oldu” dedi.

YENİ CUMA TUVALETLERİ ARTIK ÜCRETSİZ

Eski periyotta ihale edildiği için paralı olan Yeni Cuma Parkı’ndaki tuvaletleri yenileyip, halkın kullanımına fiyatsız sunduklarını kaydeden Lider Hürriyet, “Fevziye Cami tuvaletlerinin ihalesi bitince orasını da fiyatsız yapacağız. 8 aydır üzerinde çalıştığımız Kent Lokantası’nı hayata geçirdik ve 3 çeşit yemeği 40 liradan hizmete sunuyoruz. Çok büyük ve kapsamlı bir Aşevi kurduk. Buradan, üniversite öğrencilerine fiyatsız yemek veriyoruz. Gereksinim sahibi vatandaşlarımızın meskenlerine sıcak yemek götürüyoruz. Okullarda öğrencilere her gün 1 öğün fiyatsız yemek verebilmek için 2 yıldır ulusal eğitimi ikna etmeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Hürriyet, eğitimin bu kadar değerli olduğu bir periyotta Çınar Akademi çatısı altında çocuğunu dershaneye yazdıramayan ailelerimizin evlatlarına bir yıl boyunca fiyatsız eğitim verdiklerini, Kocaeli’nde birinci ve tek olan Alzheimer Hayat Konutumuzda 3 yıldır fiyatsız hizmet sağladıklarını kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir